Linki

Polecane hodowle i strony....

Nasz baner:
welsh corgi pembroke kennel, dellbenq FCI, corgi kennel, corgi puppies, welsh corgi pembroke puppies, cardigan stud dog, welsh corgi kennel in Poland, pembroke welsh corgi puppies in Poland


Polska


Hodowla Nowa Szkocja www.nowaszkocja.mono.org.pl
Hodowla Simpatica PS www.simpatica.pl
Hodowla Z Domu Polanki www.z-domu-polanki.blogspot.com
Hodowla Z Jurajskiego Zamku www.zjurajskiegozamku.pl
Hodowla Dummles www.dummles.pl
Hodowla Fest www.festcorgi.dl.pl
Hodowla Infinity Sun (Beagle) www.infinity-sun.com.pl
ZKwP o/Legionowo www.zkwp-legionowo.pl
ZKwP www.zkwp.pl
FCI www.fci.be
Karmy Farmina Polska www.farminapolska.pl


Zagraniczne


Hodowla Born to Be (HU) wwww.borntobe.hu
Hodowla PI-ET-RA (HU) www.pietra-of-trefilio.com
Hodowla Andvol (RUS) www.andvol.ru
Hodowla Iz Doma Vengre (RUS) www.corgi-iz-doma-vengre.com
Hodowla Lipstar (RUS) www.lipstar.jimdo.com
Hodowla Haus Wityk (UKR) www.hauswityk.jimdo.com
Hodowla Talisman Vasilisy (RU) www.lisatalisman.com
Hodowla Orden Keltov (UKR) www.corgi-dnepr.com
Hodowla Haywire's (FIN) www.haywires.fi
Hodowla Kinberger's (CZ) www.kinbergers.eu
Hodowla Higu (CZ) www.higu.estranky.cz
Klub Corgi CZ www.corgiklub.cz



Popularne choroby